Međuškolsko natjecanje iz matematike- Kahoot kviz

Dana  11. svibnja 2023. održan je  Kahoot kviz matematičkog znanja u sklopu tradicionalnog natjecanja iz matematike među osnovnim školama na području Cvelferije. Ovogodišnju organizaciju je preuzela naša škola pod vodstvom nastavnika iz matematike Vanje Zečevića. Na natjecanju je  sudjelovalo ukupno 90 učenika od petog do osmog razreda iz Drenovaca, Gunje, Račinovaca, Posavskih Podgajaca, Soljana i Vrbanje.Pohvala svim učenicima koji su se uključili u natjecanje, čestitke za volju, odvažnost i postignuti uspjeh.  Posebna čestitka našim učenicima Eleonori Lukić i Ivanu Jurkoviću, za osvojeno 1. mjesto u kategoriji učenika 7. i 8. razreda, učenicima  Mati Iliću i Danijelu Bukoviću, kao i najuspješnijim učenicima i njihovim mentorima iz susjednih sela. Izvješće novinara, rezultati natjecanja i fotografije s natjecanja  pročitajte u nastavku.

BITI KAHOOT DOMAĆIN – NEZABORAVNA AVANTURA

Biti domaćin nekog od natjecanja uvijek je jedna posebna avantura!

Osim dodatnim znanjem, hodnici su danas bili ispunjeni i vrckavim pogledima, stidljivim osmjesima, ali i laganom tremom pred nadolazeću borbu.

Jer danas je naša škola, 11. svibnja 2023. godine, bila domaćin ekipnog matematičkog cvelferskog Kahoot natjecanja.

Gostujući natjecatelji su se dobrovoljno javili za sudjelovanje, učenici su viših razreda  osnovnih škola iz Soljana, Drenovaca, Račinovaca, Gunje i Posavskih Podgajaca.

Kada je trema ipak malo splasnula, svih 90 učenika krenulo je u borbu s vremenom i potjeru za točnim odgovorima.

Osim što su ponovili naučeno gradivo, upoznali su i svoje vršnjake iz susjednih sela te stekli nova poznanstva što je neprocjenjivo.

Veliko hvala svim malim matematičkim znalcima, a posebno njihovim mentorima koji u njima bude želju za znanjem te natjecateljski duh. U nastavku slijedi objava pobjednika kojima od sveg srca čestitamo!

Vidimo se nagodinu!

Učitelj Sanja Priser Pejakić  s grupom novinara

REZULTATI NATJECANJA:

U kategoriji 5. i 6. razred

1. mjesto

Marija Validžija iz Gunje i Zdenko Perković iz Drenovaca

2. mjesto

Ana Jurić iz Podgajaca, Mato Ilic iz Vrbanje i Tomislav Pšenko iz Soljana

3. mjesto Borna Dogančić iz Drenovaca i Leon Novoselac iz Soljana.

U kategoriji 7. i 8. razred

1. mjesto Eleonora Lukic iz Vrbanje i Ivan Jurkovic iz Vrbanje

2. mjesto David Crljić iz Drenovaca i Antonija Zelić iz Gunje

3. mjesto Danijel Buković iz Vrbanje i Patrik Mrkonjić iz Drenovaca

objavio: Dara Brčić   datum: 12. 5. 2023.

Ukupno: 251925